Home Të Fundit Për shkak të Olta Gixharit HOQI dorë nga projekti? Efi flet pas...

Për shkak të Olta Gixharit HOQI dorë nga projekti? Efi flet pas kaq shumë kohësh ‘Mora vesht që është ajo dhe thashë JO!’

110

Efi Dhedhes ka zbuluar se për shkak të aktores Olta Gixhari, nuk u bë pjesë e edicionit të kaluar

 

Për shkak të Olta Gixharit HOQI dorë nga projekti? Efi flet pas kaq shumë kohësh 'Mora vesht që është ajo dhe thashë JO!'
të ‘Dancing with the Stars’.

Gjatë rubrikës në ‘E diell’, Efi pranoi se kur mësoi se Olta do ishte në juri, vendosi

 

që ta shmangë përballjen me të, pasi e dinte se do të kishin debate për shkak të ngjarjeve që ndodhën në ‘BBV’.

“Në fillim doja, por më vonë mora vesh disa emra që do të ishin pjesë në një farë mënyrë. Isha shumë e ngarkuar pas ‘BBV’ për t’u përballur përsëri me debate ose situata të sikletshme që mund të ndodhnin aty

 

. Olta ishte. Nuk kemi asnjë lloj marrëdhënie. Sapo kishte mbaruar Big-u dhe do kishim ato diskutimet tona të lezetshme, unë nuk kisha nerva”

Po ashtu, Efi ka zbuluar se edhe me Luizin nuk ka asnjë raport, e se madje nuk do t’i flasë më kurrë.