Home tvshow “Për ty jam zënë me Donaldin dhe Ilirin…”/ Miqtë surprizojnë Julin me...

“Për ty jam zënë me Donaldin dhe Ilirin…”/ Miqtë surprizojnë Julin me një çantë plot me… (VIDEO)

148

“Një veshkë e kemi shitur për vota”, batutat e Julit me Visjanin dhe Cubin

“Për ty jam zënë me Donaldin dhe Ilirin…”/ Miqtë surprizojnë Julin me një çantë plot me… (VIDEO)

Julian Deda ka marrë mbrëmë gjatë spektaklit një surprizë të bukur,

 

e cila e bëri të qajë por edhe të qeshë pafund

. Në shtëpinë e “Big Brother VIP3” hynë për të mbështetur kolegun dhe mikun e tyre, Visjan Ukcenaj dhe Cubi Metkaj.

Mes batutave, Visjani i tha Julit se ka sakrifikuar shumë për të. Ndërsa Cubi erdhi me një çantë plot me të brendshme, referuar debateve për mbathjet me Eglën dhe banorë të tjerë.

Pjesë nga biseda që solli shumë atmosferë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri:

Visjani: Ku je mo zog, pse s’më përshëndet, lopa më ka bërë? Për ty jam zënë me Donald Veshajn, Ilir Shaqirin, desh më ka shtyp Ledion Liço. Ti je djalë artist, ne jemi familje artistësh. Njerëzit i ke bërë krenare, po mua më ke mërzit një fije. E di që ke dash atë futbollistin, kështu që kemi ardhur ne budallenjtë e Shirokës.

Juli: Ç’a je t’u thanë mo

Cubi: Po ku je mo

Visjan: Një veshkë e kemi shitur për vota

Cubi: Ca kanë këto me brekët e tua mo

Juli: Kam një pale me yje, shohin horoskopin

Cubi: Kam hapur një go found, brekët e Julit