Home Të Fundit Përmbyset makina, aksident i rëndë në vend! Rapostohet për të plagosur, ja...

Përmbyset makina, aksident i rëndë në vend! Rapostohet për të plagosur, ja si paraqitet gjendja

21

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Fier–Patos, në afërsi të fshatit Grizë.

 

Përmbyset makina, aksident i rëndë në vend! Rapostohet për të plagosur, ja si paraqitet gjendja
Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina, njëra prej të cilave është përmbysur në rrugë.

 

Si pasojë e aksidentit disa persona kanë mbetur të lënduar dhe janë shoqëruar për në spitalin rajonal të Fierit.

 

Gjithashtu në vendngjarje ka mbërritur policia për zbardhjen e

 

shkaqeve të këtij aksidenti dhe normalizimin e trafikut, pasi janë krijuar radhë të gjata automjetesh.