Home ShowBizzi “Pise femër, shko mast*rbohu të çli…”, ‘degjeneron’ sherri i Julit me Eglën:...

“Pise femër, shko mast*rbohu të çli…”, ‘degjeneron’ sherri i Julit me Eglën: Zhduku, ke nevojë urgjente për…

148

Egla dhe Juli nuk po gjejnë më qetësi në Big Brother pas spektaklit të djeshëm, shkak u bë nomimini i aktores që e çoi Romeon në finale.

te fundit, big brother vip albania, bbv, Jul Deda, Egla ceno, Debat
Ata janë përfshirë në disa debate, ku nuk kanë munguar as të sharat apo ofendimet. Në një debat të fundit, Juli i kërkon Eglës “të masturbohet sepse po shfryn gjithë mllefin dhe inatin që ajo ka tek ai, dhe këtë gjë nuk e duron dot më”.

Juli: Ti i thua femrave shqepu, i thua tjetrit je artist i ulët, që i përmend karrierën dhe i përmend titujt e gjërat. Çfarë artiste je ti? Pse u fute tek kjo karrierë? Pise femër, ti nuk merr vesh. Ti ke nevojë urgjent për atë që të thashë. Shko atje dhe vazhdo dhe çlirohu.

Egla: Për çfarë kam nevojë unë?

Juli: Për një masturbim të shpejtë sepse të kan hyp në tru. Shko ik, si mund të shash kështu robt mo njeri? Çlirohu, shko çlirohu. Shko se je e ngarkuar dhe na i shfryn të gjitha ne. Unë nuk të kam faj ty për asnjë gjë. Ti mi shfryn çfarë ke mua. Çfarë ke mllefe me njerëzit mua, s’ta di mbiemrin tjetri, më shfryhesh mua , çfarë të të bëj unë ty?

Egla: Më rastë pika mua, të paskam rënduar!

Juli: Po ik mo njeri shko shiko veten, mu zhduk.

Egla: Ke bllok tani, mbarove, kaq e kishe!