Home Të Fundit Plas keq në BBV! Erjola i hedh ujë Eglës, kjo e fundit...

Plas keq në BBV! Erjola i hedh ujë Eglës, kjo e fundit ‘xhindoset’, merr hak duke e …. (VIDEO)

152

Erjola dhe Egla janë përfshirë në një episod të pakëndshëm mëngjesin e sotëm.

Plas keq në BBV! Erjola i hedh ujë Eglës, kjo e fundit 'xhindoset', merr hak duke e .... (VIDEO)

 

Teksa Egla ka qenë në oborri ne shtëpisë, Erjola e ka lagur me ujë.

 

Ajo është shprehur se e bëri pa dashje, megjithatë Egla nuk e ka pritur mirë duke

 

thënë se ishte e qëllimshme dhe për t’u hakmarrë, i ka hedhur sendet personale Erjolës në pishinë.