Home Të Fundit PLASIN COKOLLATAT! ‘Embëlsira ime pas darke,…’ Biznesmeni Erolld Belegu fjalë të ëmbla...

PLASIN COKOLLATAT! ‘Embëlsira ime pas darke,…’ Biznesmeni Erolld Belegu fjalë të ëmbla për Diolen

239

Ish-banorja e “Big Brother Vip2”, Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu,

PLASIN COKOLLATAT! 'Embëlsira ime pas darke,...' Biznesmeni Erolld Belegu fjalë të ëmbla për Diolen

kanë udhëtuar ditët e fundit në Valencia të Spanjës, ku po kalojnë kohë si një çift i ri.

 

Lidhja e tyre është momentalisht në qendër të vëmendjes, prandaj çdo detaj përbën interes për publikun.

 

Biznesmeni duket se është romantiku në çiftin e tyre. Pasi kanë konsumuar darkën

në një nga restorantet luksoze të vendit, ai ka publikuar një foto të Diolës, krah së cilës shkruan:

 

“Dhe ëmbëlsira në fund të darkës”.

 

Historia e tyre e dashurisë, ka nisur në shkurt të këtij viti, ku edhe janë njohur më njëri-tjetrin për herë të parë.

PLASIN COKOLLATAT! 'Embëlsira ime pas darke,...' Biznesmeni Erolld Belegu fjalë të ëmbla për Diolen