Home Të Fundit Plot 100 ditë nga nisja e BBV, KUR DO MBAHET FINALJA E...

Plot 100 ditë nga nisja e BBV, KUR DO MBAHET FINALJA E MADHE e këtij sezoni?

152

Ditën e djeshme, disa nga banorët e “Big Brother VIP” mbushën 100 ditë qëndrimi në shtëpi.

 

Plot 100 ditë nga nisja e BBV, KUR DO MBAHET FINALJA E MADHE e këtij sezoni?
Me këtë rast, ata u surprizuan nga Ledion Liço dhe dy opinionistët e programit,

 

Ori Nebijaj dhe Arbër Hajdari, të cilët darkuan dhe qëndruan për disa orë me banorët.

 

Mirëpo tashmë është koha që të zbulohet edhe nata e madhe e finales.

Në prime-n e sotëm do të komunikohet për banorët ashtu edhe për të gjithë

 

shikuesit data e finaljes së madhe të këtij edicioni, nata ku do të shpallet fituesi.