Home Të Fundit PO E BRAKTISIN TE GJITHE? Dijonis Biba LARGOHET nga Ferma Vip, merr...

PO E BRAKTISIN TE GJITHE? Dijonis Biba LARGOHET nga Ferma Vip, merr valixhet dhe lë në mes garën (Video)

106

Dijonis Biba ka lënë në mes rrugëtimin e tij në “Ferma VIP”.

PO E BRAKTISIN TE GJITHE? Dijonis Biba LARGOHET nga Ferma Vip, merr valixhet dhe lë në mes garën (Video)

 

Edhe pse ende janë të paqarta arsyet se pse tiktokeri e mori këtë vendim, ai tha se është dorëzuar dhe nuk do t’a vazhdojë më lojën në fermë.

 

“Unë sot kam vendosur të largohem nga ferma dhe këtë e them seriozisht.

 

Nuk e përballoj dot më, kam ditë që e mendoj. Jam dorëzuar nuk mundem.

 

Valixhen e kam bërë gati, kam folur do largohem tani. Nuk mundem më”, tha Dijonisi.

Dijonisi pasi ka bërë gati valixhen e tij, ka përqafuar të gjithë banorët dhe u largua nga ferma.

 

Ai arriti të fitonte zemrën e publikut, madje disa herë është shpallur i preferuari.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)