Home Të Fundit Po lëvizte me biciklet, 50 vjecari në Durrës përplaset për vd*kje (Detaje)

Po lëvizte me biciklet, 50 vjecari në Durrës përplaset për vd*kje (Detaje)

94

Një aksident me pasojë vdekjen e një 50-vjeçari ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Durrës.

 

Po lëvizte me biciklet, 50 vjecari në Durrës përplaset për vd*kje (Detaje)
Një automjet që drejtohej nga L.Z., është përfshirë në aksident me një motomjet me drejtues

Sh. S, dhe 50-vjeçarin që lëvizte ne viçikletë, F. Gj.

 

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën shtetasi F.Gj, rreth 50 vjeç.

Po lëvizte me biciklet, 50 vjecari në Durrës përplaset për vd*kje (Detaje)
Drejtuesi i automjetit shtetasi L. Z, është larguar nga vendi i ngjarjes dhe vijon puna për kapjen e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Top Channel