Home ShowBizzi “Po më dilte zemra vendit”! Ilnisa zbardh prapaskenat e takimit me Meritonin:...

“Po më dilte zemra vendit”! Ilnisa zbardh prapaskenat e takimit me Meritonin: Kur më tha vëre “kokën tek unë”…

85

Gazetarja si dhe ish konkurentja e BBVA3 Ilnisa Agolli rrëfeu sot emocionet e forta të takimit emocionues me Meritonin pak ditë më parë në shtëpinë e Big Brother.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ilnisa, meriton mjekiqi

E ftuar në një program televiziv, Ilnisa tha se ishte e përmbajtur derisa Meritoni i tha “vërë kokën te unë” dhe emocionet shpërthyen tha ajo.

“Isha shumë e emocionuar, unë u murosa. Njeriut dhe i ndodhka të përmbahet.

Kur më tha çfarë ke je e mërzitur, vëre kokën te unë, aty u lëshova. Po më dilte zemra vendit, prandaj më tha pse je kaq e emocionuar, ishte si një film.

Ishin emocione të vërteta, më erdhi rrahja e tij në vesh. Lidhja ime u keqkuptua në fillim, por u kuptua në fund. I përulem publikut”- u shpreh Ilnisa.