Home Të Fundit PO MERITONI E PA KETE? ‘O yll bote…’ Djemtë e ngacmojnë në...

PO MERITONI E PA KETE? ‘O yll bote…’ Djemtë e ngacmojnë në mes të rrugës, Ilnisa bënë REAGIMIN EPIK! Nuk e dinte që po filmohej?

21

Ish konkurrentja e BBV, Ilnisa Agolli vazhdon ende të mbetet një nga personazhet më të përfolur në median rozë.

 

PO MERITONI E PA KETE? 'O yll bote...' Djemtë e ngacmojnë në mes të rrugës, Ilnisa bënë REAGIMIN EPIK! Nuk e dinte që po filmohej?
Ditën e sotme, ajo është ndaluar nga një fans teksa po drejtonte makinën.

Fansi i ka kërkuar që ajo të ndalojë dhe të ulë xhamin e makinës së saj, në mënyrë që ta shihte.

Ilnisa menjëherë ka ulur xhamin dhe ka përshëndetur fansin, dhe ky i fundit ka shpërndarë menjëherë videon në rrjete sociale.