Home Të Fundit PO NA MASHTROJNE? Nuk është në izolim, Egla kapet mat në rrugët...

PO NA MASHTROJNE? Nuk është në izolim, Egla kapet mat në rrugët e Tiranës, dalin fotot

1456

Mesa duket Egla Ceno nuk është në izolim, siç u tregua në një video të publikuar nga faqja zyrtare e Big Brother VIP.

PO NA MASHTROJNE? Nuk është në izolim, Egla kapet mat në rrugët e Tiranës, dalin fotot
Ish-banorja e përjashtuar është kapur mat në rrugët e Tiranës.

Nuk është në izolim, Egla kapet mat në rrugët e

Pamjet janë publikuar nga Iconstyle ku bëhet me dije se ish-banorja është parë në zonën

e “Komunës së Parisit” me kapele dhe rroba të zakonshme, në shoqërinë e disa personave.

PO NA MASHTROJNE? Nuk është në izolim, Egla kapet mat në rrugët e Tiranës, dalin fotot

PO NA MASHTROJNE? Nuk është në izolim, Egla kapet mat në rrugët e Tiranës, dalin fotot