Home ShowBizzi “Po përdoren të gjitha gocat”/ Romeo debat të ashpër me Julin dhe...

“Po përdoren të gjitha gocat”/ Romeo debat të ashpër me Julin dhe Erjolën: Më vjen gjy…

179

Në një debat të tensionuar në shtëpinë e BBVA Romeo është drejtuar nga Erjola duke i theksuar se vajzat po përdoren nga djemtë për qëllim loje.

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo, erjola, jul deda

I menjëhershëm ka qënë reagimi i Julit i cili i thotë konkurrentit se po ja fut kot. Në debat është përfshirë edhe Roza.

Pjesë nga debati:

Romeo: Këtu po përdoren gocat, po përdoreni o zemra të gjitha

Juli: Je kot more je aut fare

Erjola: Po ja fut kot për kokën time

Erjola: Ti thash unë nja dy tre gjëra jashtë

Juli: Po lëre o Erjola, po lëre o njeri se është jashtë muhabetit

Për më tepër ndiqni videon: