Home tvshow “Po pres me padurim të martën…”/ Habit banori BBV: Marr valixhen dhe...

“Po pres me padurim të martën…”/ Habit banori BBV: Marr valixhen dhe iki nese nuk…

108

Jetmiri është shprehur se po e pret me padurim mbrëmjen e së martës, për të sqaruar gjithçka gjatë spektaklit.

"Po pres me padurim të martën…"/ Habit banori BBV: Marr valixhen dhe iki nese nuk…

Jetmiri është një prej banorëve që ka krijuar menjëherë zhurmë që në momentet e para që u bë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ndërkohë që është komentuar së tepërmi për shkak të skemës që u pretendua se krijoi me Liamin, ditën e sotme , Jetmiri është shprehur se po e pret me padurim mbrëmjen e së martës, për të sqaruar gjithçka gjatë spektaklit.

Teksa ka qenë në oborr duke biseduar me Rozën, banori ka habitur me deklaratën e tij, duke u shprehur se mund të marrë valixhet edhe të largohet por para saj do i sqarojë të gjitha.

Roza: Çfarë po ndodh more?

Jetmiri: T’i sqaroj unë nesër të gjitha. O zot mezi po pres, është e marta ime. Hedhe edhe valixhen dhe iki por unë nesër do t’i jap një “bam bam bam” që o Zot, tërmet.

Roza: Pse? Për çfarë këndvështrimi e ke fjalën. Nuk flas, besoj se e ke kuptuar që unë nuk e shes muhabetin,

Jetmiri: Për të gjitha këndvështrimet sepse është një situatë e dalë jashtë kontrollit, e pamenaxhuar dhe ka një paaftësi të madhe.

Roza: Për kë e ke fjalën?

Jetmiri: Nesër do ta dëgjosh. Do pres prime-n e nesër dhe pastaj do shoh.

Roza: Mezi e pres se çfarë do bësh.

Jetmiri: Dhe unë mezi e pres.