Home Të Fundit Po Sara? FESTE në familjen Vula, këngëtari i njohur Ledri zyrtarizon….

Po Sara? FESTE në familjen Vula, këngëtari i njohur Ledri zyrtarizon….

32

Në familjen Vula sot ka festë. Artisti nga Kosova, Ledri mbush sot 38 vjeç. Në këtë ditë të veçantë për

 

Po Sara? FESTE në familjen Vula, këngëtari i njohur Ledri zyrtarizon....
të nuk kanë munguar urimet e përzemërta nga njerëzit më të dashur, miqtë dhe familjarët.

Ledri është një nga artistët më të suksesshëm në Kosovë me dhjetëra hite, ndërsa këtë verë po shijon suksesin e disa bashkëpunimeve muzikore.

Prej muajsh Ledri vazhdon të përflitet edhe mbi marrëdhënien e tij me partneren Sara Hoxha, derisa është aluduar për kriza mes çiftit dhe ndarje.

Gjithsesi, Sara vazhdon të mbajë publike fotografitë me Ledrin.

Gëzuar ditëlindjen!