Home tvshow PRITET PERJASHTIMI ??? I hodhi pijen në gjoks Erjolës, të gjithë...

PRITET PERJASHTIMI ??? I hodhi pijen në gjoks Erjolës, të gjithë banorët bëhen kundër Romeos (Video)

363

Pasditja e sotme në “Big Brother Vip” ka vijuar me debate

PRITET PERJASHTIMI ??? I hodhi pijen në gjoks Erjolës, të gjithë banorët bëhen kundër Romeos (Video)

të forta vetëm pak orë larg spektaklit të mbrëmjes së sotme.

Shkak është bërë një veprim i Romeos ndaj Erjolës duke i hedhur një pije energjike në dekolte,

veprim të cilin banorja e ka cilësuar të turpshëm dhe seksuale

nga e cila më pas ka shpërthyer në lot dhe është mbyllur për rreth dy orë në tualet.

Ky gjest ka ndezur debate në shtëpi ku shumica prej banorëve i kanë dalë në mbrojtje Erjolës dhe kanë nisur të gjykojnë Romeon. Njëri prej tyre edhe Graciano, me të cilin aktori ka patur shpesh përplasje.

 

Romeo është shprehur se gjesti nuk ka qenë i qëllimshëm por në kuadrin e shakasë. Kjo situatë pritet të marrë vëmendje edhe “Prime-n” e sotëm.