Home Të Fundit Publikohet ‘HITI VEROR’ nga Luizi, Ermali dhe Dj Gimi/ VETEM 9 orë...

Publikohet ‘HITI VEROR’ nga Luizi, Ermali dhe Dj Gimi/ VETEM 9 orë që është publikuar, kjo këngë po thyen REKORDE

30

Luiz Ejlli, DJ Gimi – O dhe Ermal Fejzullahu kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

 

Publikohet 'HITI VEROR' nga Luizi, Ermali dhe Dj Gimi/ VETEM 9 orë që është publikuar, kjo këngë po thyen REKORDE
“Mos luj” titullohet kënga, ku artistët vijnë me një paraqitje të mahnitshme në videoklip në projektin veror.

Teksti është shkruar nga Ghulo me melodi të realizuar nga Nurteel.

Në vetëm 9 orë nga publikimi i këtij projekti muzikor, numërohen plotë 105 mijë klikime.

Sakaq vlen të theksojmë që Luiz Ejlli dhe Ermal Fejzullahu janë dy prej emrave më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar.