Home Të Fundit Punonte për bukën e gojës, puntori i minierës ne Bulqize, transportohet...

Punonte për bukën e gojës, puntori i minierës ne Bulqize, transportohet në spital pa shenja jete

15

Një 60-vjeçar është dërguar në spital pa shenja jete sot në Bulqizë. Dyshohet se viktima është aksidentuar gjatë punës në një subjekt

 

Punonte për bukën e gojës, puntori i minierës ne Bulqize, transportohet në spital pa shenja jete
minerar në Bulqizë. Policia po shoqëron personat përgjegjës, ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave dhe dokumentimin e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Bulqizë/informacion paraprak

Rreth orës 11.30, është dërguar në spital pa shenja jete, shtetasi Z.M., rreth 60 vjeç, i cili dyshohet se

është aksidentuar gjatë punës në një subjekt minerar, në Bulqizë. Policia po shoqëron personat përgjegjës, ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave dhe dokumentimin e ngjarjes.