Home Të Fundit Ra nga shkallët, PERKEQESOHET gjendja shëndetësore e Egla Cenos? Ja si është...

Ra nga shkallët, PERKEQESOHET gjendja shëndetësore e Egla Cenos? Ja si është fituesja e BBVA 3

20

Në nisje të “Post Big Brother” mbrëmjen e djeshme, aktorja Egla Ceno pësoi një incident i cili u bë me dije nga moderatori Ledion Liço.

 

Ra nga shkallët, PERKEQESOHET gjendja shëndetësore e Egla Cenos? Ja si është fituesja e BBVA 3
Pasi Ledioni tregoi incidentin, fituesja e “BBV3” Egla Ceno u shpreh se pas spektaklit do të shkonte për vizitë.

Sakaq nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ajo ka bërë me dije se si është gjendja e saj shëndetësore.

“Duke rikuperuar kërbishten nga rënia në studion e “BBV3”. Na mori të keqen dhe syri i keq!”– shkruan Egla.

Ra nga shkallët, PERKEQESOHET gjendja shëndetësore e Egla Cenos? Ja si është fituesja e BBVA 3