Home Të Fundit Reshje shiu për ditën e nesërme? Ja cfarë parashikohet për motin: Kthjellime...

Reshje shiu për ditën e nesërme? Ja cfarë parashikohet për motin: Kthjellime dhe stuhi lokale…

231

Në vendin tonë moti do të jetë me kthjellime dhe reshje shiu me stuhi lokale pasdite.

 

Reshje shiu për ditën e nesërme? Ja cfarë parashikohet për motin: Kthjellime dhe stuhi lokale...
Era do të fryjë me drejtim jugperendim (SW) me shpejtësi 8/msek në bregdet.

 

Valëzimi do të jetë i forces 3 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur.

 

Temperaturat minimale dhe maksimale:

– Zonat malore 12/23°C

– Zonat e ulëta 16/26°C

– Zonat bregdetare 18/26°C