Home ShowBizzi Rike & Bled Mane sapo dhanë lajmin? Dyshja krah njëri tjetrit në…

Rike & Bled Mane sapo dhanë lajmin? Dyshja krah njëri tjetrit në…

36

Pas daljes nga shtëpia e famshme e “Big Brother Vip”, duket se Rike Roçi nuk do t’i ndahet ekranit.

Rike Roci, Bledi Mane

Me anë të një postimi në InstaStory-n e saj,

Rike sapo na tregoi më shumë rreth planeve të së ardhmes, e mesa duket i tha të giitha.

Krah Bled Manes, bukuroshja pritet të komentojë ndeshjen e ditës së nesërme, ku sipas gazetarit do ketë shumë pyetje dhe përgjigje.