Home Të Fundit Rikja dhe Blend Mane në një…LAJM I BUJSHEM, ja cfarë po ndodh...

Rikja dhe Blend Mane në një…LAJM I BUJSHEM, ja cfarë po ndodh me dyshes së ish banorëve të BBV Albania

21

Pas daljes nga shtepia e famshme e “Big Brother Vip”, duket se Rike Roçi nuk do t’i ndahet ekranit.

 

Rikja dhe Blend Mane në një...LAJM I BUJSHEM, ja cfarë po ndodh me dyshes së ish banorëve të BBV Albania
Me anë të një postimi në InstaStory-n e saj, Rike sapo na

tregoi më shumë rreth planeve të së ardhmes, e mesa duket i tha të giitha.

Krah Bled Manes, bukuroshja pritet të komentojë ndeshjen e ditës së nesërme,

ku sipas gazetarit do ketë shumë pyetje dhe përgjigje.