Home tvshow Rikja zbulon sekretin e produksionit, tregon veprimin befasues që ka bërë(Video)

Rikja zbulon sekretin e produksionit, tregon veprimin befasues që ka bërë(Video)

462

Aludimet se banorët e BBV3 ,nuk janë plotësisht të izoluar

Rikja zbulon sekretin e produksionit, tregon veprimin befasues që ka bërë(Video)

nga të afërmit e tyre jashtë po shtohen dita ditës.

Para pak kohësh, një video virale qarkulloi në rrjet,

ku Ilnisa i tregonte Meritonit që gjatë natës nuk kishte qenë në shtëpi.

Videoja hodhi dyshime të forta mbi rregullat e BBV, ku banorët duhet të jenë të izoluar, pa pasur kontakt me askënd dhe asgjë jashtë mureve të shtëpisë. Por shpeshherë kanë qenë vetë banorët të cilët e kanë pranuar se komunikojnë me familjarët jashtë kamerave.

Në një bisedë të zhvilluar mes Rikes, Rozës dhe Julit pranë pishinës, Rikja iu ka treguar atyre se ka dashur të largohet nga shtëpia pas zënkës me Meritonin, por ka qenë mamaja dhe motra e saj që e kanë bindur të mos e bëjë.

 

Por ky takim mes tyre nuk ka ndodhur në asnjë Prime deri sot dhe nuk është transmetuar askund, duke hedhur dyshime se ato mund të jenë takuar me kamera të fikura.