Home ShowBizzi Rikthehet “Njerëz të humbur”?/ Gazetarja Aida Shtino surprizon ndjekësit: Dhe vjen një...

Rikthehet “Njerëz të humbur”?/ Gazetarja Aida Shtino surprizon ndjekësit: Dhe vjen një ditë e gjithçka…

13

Gazetarja e njohur Aida Shtino pas një pause të gjatë ka vendosur të rikthehet sërish në ekran.

Aida Shtino, Njerez te Humbur

Përmes një postimi në llogarinë e saj në rrjetin social “Facebook”, gazetarja ka postuar një fotografi në sheshxhirim me mbishkrimin

“Dhe vjen një ditë e gjithçka kthehet aty ku ka qënë dhe ku meritojmë të jemi.

New beginning !

New projects !

Nuk dihet se për cilin nga programet bëhet fjalë por nga citimi na le të kuptojmë se bëhet fjalë për emisionin “Njerëz të humbur” që prej vitesh nuk transmetohet më në ekran.

Aida Shtino, Njerez te Humbur