Home ShowBizzi Nisin ngacmimet e para ne Ferma Vip. Roberti-Ditea Berishës: A do të...

Nisin ngacmimet e para ne Ferma Vip. Roberti-Ditea Berishës: A do të flesh me mu: Nuk do ta besoni reagimin e saj…

240

Robert Berisha ngacmon Ditean ne Ferma Vip, a do të flesh me mua

robert berisha, ferma vip, ditea

Mbrëmjen e djeshme teksa fermerët po qëndronin së bashku,

Roberti i ka kënduar Diteas dhe me batuta i ka kërkuar të flenë bashkë.

“Pashë dy sytë në ballë a po vjen me fjet me mua…”, i këndonRoberti, Diteas.

Ndërkohë Ditea e ka kaluar me shaka dhe është shprehur se Roberti e ka mendjen në vend tjetër.

“Ky e ka në vend tjetër”, thotë ajo

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @fermavip.al