Home ShowBizzi Romeo dhe Heidi nisin pushimet, nuk do ta besoni destinacionin që çifti...

Romeo dhe Heidi nisin pushimet, nuk do ta besoni destinacionin që çifti kanë zgjedhur…

23

Aktori Romeo Veshaj dhe e dashura e tij, Heidi Baci, kanë nisur pushimet jashtë vendit.

Romeo , Heidi

Çifti kanë zgjedhur Barcelonën si destinacionin e tyre të preferuar për të kaluar disa ditë relaksi.

Ka qenë vetë dyshja që ka ndarë me ndjekësit momente nga pushimet e tyre së bashku, ndërsa duket qartë se Romeo dhe Heidi po kalojnë një kohë të bukur.

Romeo , Heidi

Historia e dashurisë së çifti nisi në shtëpinë e “Big Brother Vip”, ku ata shijuan romancën e tyre së bashku, ndërsa e vazhduan lidhjen edhe pas daljes nga ky reality show.

Romeo , Heidi