Home ShowBizzi Romeo do te behet XHELOZ? Heidi mer nje buqete me lule dhe...

Romeo do te behet XHELOZ? Heidi mer nje buqete me lule dhe nuk do ta besoni kush ja ka derguar…

12

Pas mbarimit të “BBV3” për disa ditë Heidi nuk ishte aktive në rrjete sociale dhe as në intervista madje në After Party-n e organizuar u shfaq me syze dielli.

Romeo, Heidi, Big Brother Vip Albania
E gjithë kjo u shpjegua nga Heidi e cila tregoi se kishte një problem shëndetësor me sytë dhe se shumë shpejt do të jetë aktive.

Së fundmi ish-banorja ka postuar në Instastory një buqetë me lule ku ndodhen edhe dy foto të saj me Romeon e duket se mund të jenë dërguar nga ndonjë fans,

pasi Heidi ka shkruar: “Ju duam prej vërteti.”

Romeo, Heidi, Big Brother Vip Albania