Home ShowBizzi Romeo e përmbush amanetin që i’a dha vetes sa ishte në BBV:...

Romeo e përmbush amanetin që i’a dha vetes sa ishte në BBV: Ja per cfare behet fjale…

14

Pas daljes nga “Big Brother Vip”, Romeo e mbajti premtimin dhe takoi mikun e tij të ngushtë, Lisin.

Romeo Veshaj, Lisi

Miqësia e tyre në shtëpi ishte bërë temë e diskutimit të shumtë, por ata vazhduan ta kultivojnë edhe pas largimit nga reality show.

Romeo tregon se pas daljes, i kushtoi kohë dhe vëmendje shokut që e mbështeti gjatë gjithë aventurës së tyre në shtëpi, duke e përmbushur kështu amanetin e miqësisë.

Shiko foton:

Romeo Veshaj, Lisi