Home ShowBizzi Romeo i flet Heidit për raportin e afert ne Bora Zemanin por...

Romeo i flet Heidit për raportin e afert ne Bora Zemanin por nuk do ta besoni reagimin e saj…

143

Romeo teksa qëndronte në oborr i ka treguar Heidit se kur ka qenë i vogël u ka kërkuar prindërve të kishte edhe një motër, për shkak se ka vetëm dy vëllezër, binjakun e tij Donaldin dhe vëllain e vogël Marion.

te fundit, big brother vip albania, bbv, Bora Zemani, heidi, Romeo Veshaj

Ama tregon se këtë dëshirë ia ka plotësuar Donaldi, pasi partnerja e tij, moderatorja Bora Zemani nuk është vetë një kunatë për Romeon, por e konsideron atë motër.

Romeo: Shpresoj ta ketë mbaruar edhe Bora emisionin. Marrim Borën dhe Donin dhe ikim. Bëhemi një grupë i lezetshëm.

Kam përshtypjen që do shkosh shumë mirë me Borën se është “funny”, super gocë. Unë e kam motër. Gjithë kohës i jam lutur mamit dhe babit të më bëjnë një motër, Doni më solli Borën në shtëpi pastaj. Realisht unë më shumë hapem me Borën sesa me Donaldin.

Pikërisht këtë moment Bora e ka postuar në ‘Instatory’ me mbi shkrimin:

te fundit, big brother vip albania, bbv, Bora Zemani, heidi, Romeo Veshaj
“Zemra ime sa më ka marrë malli, mezi pres të të përqafoj”!