Home Të Fundit Romeo kalon tmerrin gjatë natës ‘Natë më të keqe nuk paska!’ CFARE...

Romeo kalon tmerrin gjatë natës ‘Natë më të keqe nuk paska!’ CFARE I NDODHI AKTORIT?

128

Teksa Romeo dhe Heidi mendojnë se janë në një televotim ‘kokë më kokë’

Romeo kalon tmerrin gjatë natës 'Natë më të keqe nuk paska!' CFARE I NDODHI AKTORIT?

 

për t’u eleminuar nga shtëpia, nata e djeshme ka qenë shumë e vështirë pasi mendojnë se është nata e fundit në shtëpi bashkë.

 

Çifti beson se mbrëmjen e sotme gjatë prime-t, njëri prej tyre do të largohet.

Për këtë, Romeo është shprehur se e ka përjetuar shumë.

Romeo: Natë më të keqe nuk paska!

 

Kujtojmë se në fakt nuk do të ketë një eliminim mes Romeos dhe Heidit, por dyshja janë në një përballje kokë më kokë për banorin e parë që shkon në finale.