Home tvshow ROMEO martohet SOT!!! Shlkoni SURPRIZEN qe paska pergatitur DONALDI…

ROMEO martohet SOT!!! Shlkoni SURPRIZEN qe paska pergatitur DONALDI…

405

Kësaj radhe do të ‘martohen’ Heidi Baci dhe Romeo Veshaj.

ROMEO martohet SOT!!! Shlkoni SURPRIZEN qe paska pergatitur DONALDI...

E në shtëpi ka nisur ahengu që mbrëmë, ku të gjithë kanë kërcyer e kënduar së bashku.

 

Ndërkohë Vëllai i Madh ka paralajmëruar publikun se do të ketë plot emocione dhe shumë surpriza.

E nga postimet në rrjetet sociale, duket se Donald Veshaj po përgatit diçka të bukur për vëllain e tij binjak.

Ai ka postuar disa foto në “Instastory” ku shfaqet së bashku me Elgit Dodën, në studion muzikore.

 

“Sot do ta bëjmë natën ditë”, shkruan vëllai i Romeos në postimin e tij të parë.

“S’ka gjumë sot”, shkruan Donaldi në postimin tjetër në “Instastory” ku shfaqet në një studio me Elgitin, e të gjithëve na shkon mendja të kënga që ata kanë përgatitur si surprizë për çiftin./ S.M

ROMEO martohet SOT!!! Shlkoni SURPRIZEN qe paska pergatitur DONALDI...ROMEO martohet SOT!!! Shlkoni SURPRIZEN qe paska pergatitur DONALDI...