Home Të Fundit ‘Romeo nuk është mirë, akoma nuk e…’ Jul Deda tregon ‘KOMUNIKIMIN’ që...

‘Romeo nuk është mirë, akoma nuk e…’ Jul Deda tregon ‘KOMUNIKIMIN’ që ka pasur me aktorin dhe TRONDIT me atë cfarë thotë

14

Aktori Jul Deda, finalisti i dytë i Big Brother VIP 3 nuk e ka fshehur zhgënjimin që

 

'Romeo nuk është mirë, akoma nuk e...' Jul Deda tregon 'KOMUNIKIMIN' që ka pasur me aktorin dhe TRONDIT me atë cfarë thotë
fitoi Egla Ceno çmimin e madh prej 100 mijë euro, duke ia thënë edhe Ledionit në sy se votat e publikut i fitoi ai.

Ndërsa së fundmi ka zbuluar se më kë banorë ka komunikuar dhe është takuar pas daljes nga BBV.

I pyetur nga moderatorja Bieta Sulo ku ishte i ftuar, Juli Deda u shpreh:

“Unë kam thënë aty brenda që do të përpiqem të jem mik me të gjithë. Do të përpiqem dhe i mora të gjithë në telefon.

Kam marrë Heidin, Romeon nuk e kam marrë se më ka thënë edhe ajo që është akoma… po e kalon situatën… Kam folur me Ledjonën, Erjolën, Rozën, Meritonin. Ilnisën e kam takuar…”

Ndërsa kur u pyet në lidhje me Eglën, Deda tha se nuk flet, dhe nëse Egla do të flasë, ta marrë vetë në telefon.

“Me Eglën nuk kam folur akoma se është duke rregulluar kërbishtin në spital. Është lajm që ka dalë, i urojmë shërim të shpejtë pa diskutim fare. Edhe kur të ashtu, t’i bie vetë telefonit”.