Home Të Fundit Roza ja plas në fytyrë Julit: Ju keni bërë marrëveshje, do jeni...

Roza ja plas në fytyrë Julit: Ju keni bërë marrëveshje, do jeni në FINALE/ Ja cilët janë këto 4 banorë sipas Rozës

336

Roza Lati gjatë një bisede me Julian Dedën dhe Erjola Doçin,

 

Roza ja plas në fytyrë Julit: Ju keni bërë marrëveshje, do jeni në FINALE/ Ja cilët janë këto 4 banorë sipas Rozës

ka treguar se disa banorë kanë vendosur mes njëri-tjetrit se kush janë finalistët e “Big Brother VIP3”.

 

“Kush e ka vendosur këtë?” tha Juli i çuditur, ndërsa moderatorja u shpreh se kjo gjë është

 

e dukshme nga mbarëvajtja e dinamikave në shtëpi dhe mënyra sesi Egla, Juli, Romeo, dhe Heidi komunikojnë.

 

Aktori tha se të njëjtën fjali i ka thënë edhe Erjola, megjithëse sipas dy vajzave ato nuk kanë komunikuar me njëra-tjetrën në lidhje me këtë gjë.

 

Pas kësaj deklarate, Juli doli në konkluzionin se e gjithë shtëpia ka të njëjtin mendim për banorët që do të shkojnë në finalen e “BBV”.

 

Roza: Duket ashiqare që keni vendosur me njëri-tjetrin ju se kush janë finalistët e kësaj shtëpie

 

Juli: Kush e ka vendosur këtë?

Roza: Kështu kuptohet nga mbarëvajtja e dinamikave të shtëpisë dhe se si komunikoni ju.

 

Sikur ju e keni ndarë se kush janë finalistët e kësaj shtëpie, këtu fus Eglën, Romin, ty, Heidi futet se është me Romeon krahë për krahë.

Juli: Këtë më ka thënë edhe kjo (për Erjolën). E paskeni bërë si bisedë?

Roza: Me Riken e kam bërë si muhabet

 

Erjola: Unë se kam bërë këtë me Riken

Juli: Si e tha të njëjtën fjali kjo

 

Erjola: Për kokën time

Juli: Si i tha të njëjta fjalë kjo? Qenka shtëpia në sintoni të plotë ë!