Home ShowBizzi Roza Lati zbulon ish-banoren me të cilën nuk ka asnjë kontakt pas...

Roza Lati zbulon ish-banoren me të cilën nuk ka asnjë kontakt pas daljes nga shtëpia

26

Mbremjen e djeshme, ish-banorja e “Big brother VIP 3”, Roza Lati, ishte pjesë e panelit të Top Arena, ku ka folur edhe rreth projekteve të saj.

Roza Lati

Erjola: Të kemi parë korridoreve të topit, mos ke ndonjë projekt?

Roza: “Momentin që do të kemi diçka konkrete për ta folur dhe gëzuar do të prononcohem për momentin po e lë pezull sepse është më profesionale kështu”.

Erjola: Cilët janë banorët me të cilët nuk ke asnjë raport dhe kontakt?

Roza: “Ti e di mirë, unë nëse s’kam pasur kohë që të takoj ty s’kam pasur kohë që të takoj të tjerë, në disa festa për çështje bashkëpunimi dhe koincidencë e bukur jam takuar me Françeskën, Fatjonin, gëzoj simpati për të dy”.

Roza: “Për atë që thashë do të hidhem nga ballkoni”.