Home Të Fundit Sa bukur! Kiara Tito poston foton e vogëlushes Luna Mari për herë...

Sa bukur! Kiara Tito poston foton e vogëlushes Luna Mari për herë të parë (Foto)

244

Moderatorja Kiara Tito ka postuar një foto të ëmbël të vogëlushes Luna Mari.

 

Sa bukur! Kiara Tito poston foton e vogëlushes Luna Mari për herë të parë (Foto)
Ajo ka postuar në Instastories një foto të këmbëve të bebushes.

Kujtojmë se, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë në 30 prill, kur erdhi në jetë Luna Mari.

Sa bukur! Kiara Tito poston foton e vogëlushes Luna Mari për herë të parë (Foto)