Home tvshow SA GJE E BUKUR! Kiara Tito poston per her e te pare...

SA GJE E BUKUR! Kiara Tito poston per her e te pare foton e vogëlushes Luna Mari…

78

Moderatorja Kiara Tito ka postuar një foto të ëmbël të vogëlushes Luna Mari.

SA GJE E BUKUR! Kiara Tito poston per her e te pare foton e vogëlushes Luna Mari…

Ajo ka postuar në Instastories një foto të këmbëve të bebushes.

Kujtojmë se, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë në 30 prill, kur erdhi në jetë Luna Mari.SA GJE E BUKUR! Kiara Tito poston per her e te pare foton e vogëlushes Luna Mari…