Home Të Fundit Sa keq! Aksident me pasojë vd*kje në aksin Delvinë-Kardhiq. Humb jetën motoristi

Sa keq! Aksident me pasojë vd*kje në aksin Delvinë-Kardhiq. Humb jetën motoristi

117

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin Delvinë-Kardhiq.

 

Sa keq! Aksident me pasojë vd*kje në aksin Delvinë-Kardhiq. Humb jetën motoristi

Ka qenë një grup motoristësh që udhëtonte në zonë, kur në vendin e quajtur “Kthesa e Senicës”,

 

një prej tyre ka dalë nga rruga. Si pasojë e rënies së motorit, ka humbur jetën Astrit Lamaj, 53 vjeç

Pavarësisht mbërritjes së autoambulancës në vendin e ngjarjes, nuk është bërë dot e mundur shpëtimi i tij.

 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të aksidentit.