Home ShowBizzi Sa qenka rritur/ Arbër Hajdari publikon foton me të bijën në plazh:...

Sa qenka rritur/ Arbër Hajdari publikon foton me të bijën në plazh: Me babin, për herë të parë në det: DEL FOTO

216

Arbër Hajdari dhe vogëlushja e tij kanë nisur plazhin këto ditë të ngrohta maji.

Arber Hajdari, Vajza

Opinionisti i Big Brother, ka ndarë një foto në rrjetet sociale teksa shihen me të bijën në krahë.

“Me babin, për herë të parë në det”, shkruan ai në diçiturë.

Arber Hajdari, Vajza