Home tvshow SA SHPEJT U RRIT! Kiara Tito publikon tjeter foto të vogëlushes Luna...

SA SHPEJT U RRIT! Kiara Tito publikon tjeter foto të vogëlushes Luna Mari

81

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli

 

SA SHPEJT U RRIT! Kiara Tito publikon tjeter foto të vogëlushes Luna Mari

u bënë pak ditë më parë prindër të një vajze, të cilën vendosën ta quanin Luna Marí.

Dyshja shpesh kanë treguar dhe kanë ndarë me ndjekësit ndjesitë e të qenit prind, ndërsa nuk kanë munguar falenderimet për urimet e shumta.

Ndërsa, ditën e djeshme Kiara ka postuar edhe një foto të ëmbël të vogëlushes Luna Mari.

Ajo ka postuar në Instastories një foto të këmbëve të bebushes për herë të parë.SA SHPEJT U RRIT! Kiara Tito publikon tjeter foto të vogëlushes Luna Mari