Home ShowBizzi Sara Gjordeni i del në mbrojtje Romeos dhe sulmon produksionin e BBV:...

Sara Gjordeni i del në mbrojtje Romeos dhe sulmon produksionin e BBV: Seriozisht ai po du…

179

Sara Gjordeni, ish-konkurrente e formatit ‘BBV3’,

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo, sara gjordeni

ka bërë një reagim mbrëmjen e sotme nëpërmjet një postimi në Instastory.

Teksa i del në ‘mbrojtje’ Romeos, Sara shprehet se sa herë Romeo sulmohet i kujtohej vetja teksa mundohej të fliste gjatë kohës që ka qenë brenda shtëpisë.

Në fund shprehet se: Ky njeri po duron shumë! I bien pas çdo fjale që thotë. Absurde!

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo, sara gjordeni