Home ShowBizzi Sara Hoxha ‘ndan lajmin e keq’ me ndjekësit: Shumica prej jush do...

Sara Hoxha ‘ndan lajmin e keq’ me ndjekësit: Shumica prej jush do donin…

17

Sara Hoxha prej muajsh është futur në grupin e vajzave me flokët e kuqe.

Sara Hoxha, Floket

Së fundmi ajo i ka lyer flokët në ngjyrë vishnje, ngjyrë kjo që është kthyer në një trend kohët e fundit nga vajzat shqiptare dhe jo vetëm.

Ajo ka ndarë ‘një lajm të keq” me ndjekësit e saj në Instagram. Në një video të postuar ajo është shprehur:

”Lajmi i keq është që këto flokët e kuqe nuk do hiqen kaq shpejt sa prisnit dhe do donit shumica prej jush këtu brenda”

Epo mesa duket, Sarën do ta shohim me këtë look deri në fund të verës!

Sara Hoxha, Floket