Home ShowBizzi Sara ndan momentet nga krevati me Bardhin dhe jep mesazhin e rëndësishëm

Sara ndan momentet nga krevati me Bardhin dhe jep mesazhin e rëndësishëm

226

Sara dhe Bardhi po jetojnë historinë e tyre të dashurisë tashmë jashtë shtëpisë së Big Brother dhe duken shumë të lumtur bashkë.

Sara Gjordeni, Big Brother Vip Albania, bardhi

Madje shpeshherë ndajnë edhe momente me njëri-tjetrin, siç ka ndodhur së fundmi.

Sara ka postuar një foto ku shfaqet e shtrirë me Bardhin në shtrat dhe tregon se i lexojnë të gjitha mesazhet.

“I lexojmë thuajse të gjitha mesazhet e tuaja plot merak çdo ditë! Jemi mirë, jemi të lumtur, ju duam sa s’ka!”, shkruan Sara.

Sara ndan momentet nga krevati me Bardhin dhe jep mesazhin e rëndësishëm