Home tvshow Sara ndan momentin intim me Bardhin dhe jep mesazhin per fansat e…

Sara ndan momentin intim me Bardhin dhe jep mesazhin per fansat e…

208

Sara dhe Bardhi po jetojnë historinë e tyre

Sara ndan momentin intim me Bardhin dhe jep mesazhin per fansat e...

të dashurisë tashmë jashtë shtëpisë së Big Brother

dhe duken shumë të lumtur bashkë.

Madje shpeshherë ndajnë edhe momente me njëri-tjetrin, siç ka ndodhur së fundmi.

Sara ka postuar një foto ku shfaqet e shtrirë me Bardhin në shtrat dhe tregon se i lexojnë të gjitha mesazhet.

“I lexojmë thuajse të gjitha mesazhet e tuaja plot merak çdo ditë! Jemi mirë, jemi të lumtur, ju duam sa s’ka!”, shkruan Sara.Sara ndan momentin intim me Bardhin dhe jep mesazhin per fansat e...