Home tvshow Sara ofendoi rëndë Kiarën!! / Reagon Luiz Ejlli, ‘hakmerret’ ndaj Bardhit…(Foto)

Sara ofendoi rëndë Kiarën!! / Reagon Luiz Ejlli, ‘hakmerret’ ndaj Bardhit…(Foto)

1441

Pas deklaratave të Sarës ndaj Kiarës si duket

Sara ofendoi rëndë Kiarën!! / Reagon Luiz Ejlli, ‘hakmerret’ ndaj Bardhit...(Foto)

ka ardhur dhe një reagim nga Luizi

i cili e ka hequr Bardhin nga follow në Instagram duke prishur raportet mes tyre.

Kujtojmë që Bardhi dhe Luizi kanë dhe një projekt muzikor

bashkë që nuk dihet nëse do të lancohet pas krisjes së raporteve mes tyre.Sara ofendoi rëndë Kiarën!! / Reagon Luiz Ejlli, ‘hakmerret’ ndaj Bardhit...(Foto)