Home tvshow SDO JU BESOHET! Helikopteri siper shtepise se BBVIP hedh nga qielli… ,...

SDO JU BESOHET! Helikopteri siper shtepise se BBVIP hedh nga qielli… , ja per cilin nga banorët ishte!

84

Vetëm pak më parë një helikopter ka qëndruar mbi shtëpinë e “BBV3”

SDO JU BESOHET! Helikopteri siper shtepise se BBVIP hedh nga qielli... , ja per cilin nga banorët ishte!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Vetëm pak më parë një helikopter ka qëndruar mbi shtëpinë e “BBV3”, i cili ishte për Julin. Jo vetëm kaq, por nga helikopteri është hedhur edhe një buqetë me trëndafila blu për të.