Home ShowBizzi Së shpejti ‘BBV4’? Ledion Liço publikon foton dhe zbulon detaje

Së shpejti ‘BBV4’? Ledion Liço publikon foton dhe zbulon detaje

17

Ende pa e “marrë veten” nga “BBV3” kanë filluar paralajmërimet për edicionin e katërt të formatit të “BBV”.

Ledjon Lico, BBV4

Ka qenë Ledion Liço, i cili nëpërmjet një postimi të ndarë në llogarinë personale të Instagram-it, ka konfirmuar se së shpejti do të nisë “BBV4”.

“Sezoni i ri vjen shpejt, prandaj është mirë të mos shëndoshemi”– shkruan ai.

Rikujtojmë që më 25 Maj ishte finalja e madhe e “BBV3”, ku në podin final shkoi Julian Deda dhe Egla Ceno dhe fituese e formatit u shpall për herë të parë një femër, Egla Ceno.