Home Të Fundit ‘Se takova kurrë, gjëja më e trishtë ishte…’ Sara Gjordeni flet për...

‘Se takova kurrë, gjëja më e trishtë ishte…’ Sara Gjordeni flet për herë të parë për humbjen e babait ‘Me trishtoi…’

105

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Sara Gjordeni ka qenë sot e ftuar në “Top Albania Radio”,

 

'Se takova kurrë, gjëja më e trishtë ishte…' Sara Gjordeni flet për herë të parë për humbjen e babait 'Me trishtoi...'

ku ka sjellë edhe njëherë në vëmendje momentet pikante nga eksperienca e saj në “Big Brother Vip”,

si dhe ngjarjen më të fundit në jetën e saj, humbjen e babait!

Për këtë të fundit, Sara u shpreh se e ka përjetuar ndarjen e tij nga jeta,

ndonëse siç tregon ajo nuk e ka takuar kurrë! Ish-banorja ndër të tjera u shpreh se nuk do të donte që të përballej

 

me të pas shumë kohësh, përmes një interviste që babai i saj i ndjerë dha, ku sulmonte atë dhe nënën e saj!

 

“U mërzita për momentin që ndodhi. Unë kam qenë në tentativa për ta kontaktuar që prej shtatorit të 2023.

Ne nuk jemi takuar kurrë. Gjëja më e trishtë ishte të dëgjoja zërin e tij për herë të parë në atë intervistë.

Do doja të kishte me disa kundër deklarata.

Por ai nuk mohoi asgjë, ai doli të ofendonte. Më lëndoi.

 

E kontaktova edhe para edhe pas asaj interviste dhe ai ka zgjedhur prej muajsh të mos përgjigjej. Le të jetë ky një leksion për marrëdhëniet prind-fëmijët”, tha ajo.