Home Të Fundit SHERR I BUJSHEM/ Cfarë ndodhi mes Julit dhe Ledjonës? Debat i fort...

SHERR I BUJSHEM/ Cfarë ndodhi mes Julit dhe Ledjonës? Debat i fort mes ‘miqësh’: ‘Kaq i pafytyrë je ti sa…’

15

Ledjona Xheladinaj ka qenë një prej konkurrenteve të “BBV3” rrugëtimi i të cilës mbaroi kohë përpara finales.

 

SHERR I BUJSHEM/ Cfarë ndodhi mes Julit dhe Ledjonës? Debat i fort mes 'miqësh': 'Kaq i pafytyrë je ti sa...'

Ajo ka qenë e ftuar ditën e sotme në “Mos i Bjer me Top” nga Ronaldo Sharka teksa ka folur për jetën profesionale dhe atë private gjithashtu.

Siç e kemi parë, gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e “BBV3”, ajo ka patur një miqësi të ngushtë me Jul Dedën, një prej finalistëve të këtij edicioni.

Epo moderatori s’e ka lënë Ledjonën pa i shpëtuar një telefonate “prank” që ia bëri Julit.

Teksa gazetarja qëndroi serioze dhe e mbajti lojën deri në fund, siç duket aktori humorit, Jul Deda, nuk e kuptoi dhe nuk e priti aq mirë sa duhet…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)