Home Të Fundit Shtang Cubi! Aktorja rrëfehet si asnjëherë më parë, tregon ‘SEKRETIN’ e saj...

Shtang Cubi! Aktorja rrëfehet si asnjëherë më parë, tregon ‘SEKRETIN’ e saj ‘Më kanë tradhëtuar dhe më kanë…’

19

Aktorja e humorit Cubi Metkaj e ftuar në “Top Arena” iu përgjigj disa pyetjeve pikante të Erjola Doçit, disa prej tyre edhe për jetën personale.

 

Shtang Cubi! Aktorja rrëfehet si asnjëherë më parë, tregon 'SEKRETIN' e saj 'Më kanë tradhëtuar dhe më kanë...'
Ajo zbuloi se e kanë tradhtuar në lidhjen e saj romantike, ndërsa flet edhe për Egla Cenon, fituesen e BBV3, të cilën e imitoi në spektaklin e humorit “Portokalli”.

A të ka përgëzuar Egla për rolin?

Cubi: Nuk e kam takuar por më thanë që e kishte pëlqyer, e kishte mirëkuptuar edhe grisjen e fotografisë

Ke tradhtuar apo të kanë tradhtuar?

Cubi: Më kanë tradhtuar moj motër

Në shfaqen tënde me Amos Zaharinë, e ke tradhtuar ai po ti?

Cubi: Edhe në shfaqje më tradhtojnë, mua asnjëherë

Je e lidhur apo single?

Cubi: E zgjidhur… (qesh)