Home Të Fundit SHTANG XHENSILA/ ‘Nuk e prisja të marrosesha kështu pas teje, TE DUA!’...

SHTANG XHENSILA/ ‘Nuk e prisja të marrosesha kështu pas teje, TE DUA!’ Shumë pak pas ndarjes nga Besi, këngëtarja bënë DEKLARATEN E PAPRITUR

20

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj para disa muajsh i ka dhënë fund lidhjes me Bes Kallakun, ndërsa ish-çifti tashmë janë në proces divorci.

 

SHTANG XHENSILA/ 'Nuk e prisja të marrosesha kështu pas teje, TE DUA!' Shumë pak pas ndarjes nga Besi, këngëtarja bënë DEKLARATEN E PAPRITUR

Dyshja kanë dy fëmijë së bashku, vajzën Ajka dhe djalin Amen.

Së fundmi Xhensila ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video me djalin, duke treguar se është e çmendur pas ti.

 

SHTANG XHENSILA/ 'Nuk e prisja të marrosesha kështu pas teje, TE DUA!' Shumë pak pas ndarjes nga Besi, këngëtarja bënë DEKLARATEN E PAPRITUR

“Nuk e prisja të marrosesha kështu pas teje, të dua sa fuqia e 100 diejve Amen”- ka shkruar Xhensila krahas fotos me të birin.

Pas ndarjes nga aktori mesa duket tashmë fëmijët janë njerëzit më të rëndësishëm që ajo ka në jetë.

 

SHTANG XHENSILA/ 'Nuk e prisja të marrosesha kështu pas teje, TE DUA!' Shumë pak pas ndarjes nga Besi, këngëtarja bënë DEKLARATEN E PAPRITUR